Květen

Uhuhuh. Květem v plném proudu. Ani nevím, jak ten čas uběhl ... Stalo se, že hackeři (hacker) napadl moji stránku a celou ji smazal, naštěstí Petr dokázal všecha data obnovit. Moc mu děkuji. Přestávám zvládat tok času, potřeboval bych nějak spomalovač, nebo protahovač, nebo alespoň pořádnou gravitační anomálii, i když s tou bych si asi nevěděl rady.

Z pohledu spisovatelského, se toho stalo poměrně málo, nebo hodně - záleží na úhlu pohledu. Dokončil jsem dílko, které už čtyři roky po kouskách sepisuji s Tomášem Bartošem. Teď už je v rukou nakladatelství. Aby se nikdo nezmýlil a nekoupil si ho v domění, že jde o fantasy, jmenuje se Turbuletní vesmír a obálka také bude jednoznačná :). Ale je to nářez ..., aspoň z mého pohledu.

 

Ze čtenářského hlediska jsem si v posledních měsících vychutnával Cormaca autora Williama Kinga. Návrat do starých let, s charismatickým hrdinou a světem tak plným klišé, až je vlastně originální a nesmírně zábavný. Tak, to je pro dnešek asi vše. Musím se snažit psát častěji. A také - přemýšlím, nad tím, že bych si udělal autorskou facebookovou stránku a tu propojil s touto, třeba by mi technologické vymoženosti pomohly být víc aktuální. 

Hezké jaro všem.