JFK 13 - Prokletí legendy I - Dámská hra

prokletí legendy

JFK dál zůstává ve vyhnanství v technologickém infernu. Navzdory všem úkladům však stále není mrtev a další kolo hry o jeho smrt začíná. Nepřátelé ukrytí v pozadí roztáčí ozubená kola mašinérie Agentury, aby samostatného agenta definitivně semlela. Zápas je to nerovný, ale ne jeden proti statisícům, jak by se mohlo zdát na první pohled. Ale dva, tři čtyři … proti statisícům. JFK má přátele, kteří ho neopustí. V jejich čele kráčí komtesa Andrea de Villefort a z čepele jejího meče odkapává krev … Svůj svět si musíme zasloužit, všichni! 

Recenze: Pagi – Sarden , Martin Stručovský – SardenFantasy Planet , Deamon , Fantasya

Ilustrace: 
Marek Hlavatý
Vyšlo: 
2007/11
Hodnocení: 
Average: 4.9 (29 votes)

Komentáře

Thankfull, you guys are finally taking bookings now for 2018, http://www.assignmenthelperuk.co.uk I Heard from the people writing assignment That you people were going to take bookings soon and I am very glad That you have made it official now.

Science Channel’s are giving a complete knowledge to its viewers about every thing students write done dissertation on this subjects and show its importance.

<a href="https://www.accountingassignments.help/">accountingassignments.help</a>

 

Thank you so much for your post. I'm extremely impressed with your writing skills and also with the structure in your blog http://www.assignmentcrux.co.uk Is that a paid subject or did you customize it yourself? Either way keep up the nice high quality writing, it's uncommon to peer a great weblog like this one todayadays. For any kind of help please contact
 

Přidat komentář